Objednávky prijímame len telefonicky na čísle 0910 479 891 alebo osobne na prevádzke podľa otváracích hodín

Hlavné fakty

Bagetéria je tu už vyše 10 rokov, počas tohto obdobia prešla niekoľkými zmenami, rozšírila počet prevádzok, zamestnacov a j ponúkaných výrobkov,ale jedno čo sa nezmenilo a nikdy nezmení je filozofia, v ktorú všetci v Bagetérii veríme a o ktorej napĺňanie sa 7 dní v týždni niekoľkokrát denne snažíme-tá znamená vždy čerstvé výrobky- bagety, koláče aj pečivo musia byť vždy čersvé, chrumkavé pripravené v našej pekárni s jeho charakteristickou vôňou a tvarom.

Kvalita na prvom mieste

Pri výrobe bagety je dôležitý postup nakolko každy jeden krok zohráva dôležitú úlohu vo výrobnom procese bagiet, bagety, koláče a pečivo pre Vás naši pekári a pekárky v Bagetérii pripravuju od skorých ranných hodín , v čase keď mnohí z Vás ešte spia aby sme pre Vás upiekli to najčerstvejšie, najchrumkavejšie a najvoňavejšie pečivo.

1. krokom je správne odváženie surovín, kde je potrebné dodržať receptúrou ustanovené gramáže Z navážených surovín si potom vymiešame cesto,ktoré sa po vymiesení váži a deličkou delí na požadovanú veľkosť, následne sa tvaruje pomocou bagetovacieho stroja- bagetovačky a ukladá na plechy určené na pečenie

2. krokom je kysnutie, kde je potrebné dodržat správnu vlhkosť a teplotu .Správny čas kysnutia bagety je 1,5-2 hodiny

3. po nakysnutí sa bageta narezáva a pečie sa v peci , kde musí byť dodržaná teplota a zaparovanie. Dôsledkom tohto procesu bageta získava svoj charakteristický tvar a vzhľad. Po vypečení musí byť kôrka bagety chrumkavá a striedka krehká. No tou najdôležitejšou ingredienciou a krokom je radosť ktorú máme z pečenia a ktorú vkladáme do celého procesu prípravy.

Bagetéria-čersvé bagety z vlastnej pekárne

Dobrú chuť.........
Tešíme sa na Vašu návštevu